Meist

„Kindel ja püsiv partner, keda saab usaldada ja kellel on mõistlik hind, on mikroettevõtte seisukohast ülimalt oluline.”

Ettevõte sai alguse paar aastat tagasi. Tol hetkel oli tegu pigem hobiga õpingute kõrvalt. Ajaga on lisandunud tugevale tahtele ka kogemus ja põhjalikumad teadmised. Tänaseks oleme oma klientidele kindlaks abiliseks ja usaldusväärseks partneriks.

2

aastat turul

40+

logot

25+

veebilehte

10+

e-poodi

5

täna halduses 

Mitu põhjust valida just meid

Garantii ja tasuta haldus

Peale lahenduse üleandmist varundame ja uuendame lahendust veel 6 kuud, tagades selle töökindluse ja turvalisuse. Kolme kuu jooksul teostame ka haldust, mis võimaldab parandada ja lisada uut sisu.

 

Terviklik lähenemine

Mugav ja kiire on võtta kõik vajalik ühest kohast hoides kokku aega ning vahendeid. Meie teostame kõik tööd alates logo kujundamisest, veebilehe ja e-poe arendusest kuni internetireklaamini välja!

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Tänu unikaalsele tööprotsessile ja uudsetele tehnoloogiatele saame pakkuda Teile parimat hinna ja kvaliteedi suhet.

Kliendid meist

"Meie ettevõte tegi koostööd firmaga promoDroom mitme projekti raames. Kujundaja Oxanal on haruldane maitse, meisterlikkuse ja kuulamisoskuse kooslus. Kindlasti teeme koostööd ka edaspidi!"

–Konstantin,
Blackstars

"Tegime koostööd veebilehe, videoklipi, sotsiaalvõrgustike ja reklaamigraafika osas. Asjad said kiirelt lahendatud ja veebilehele sai lisatud e-pood. Küsimuste korral saime kiirelt asjalikku nõu. Suured tänud tehtud töö eest!"

–Aleksandra,
Relond Grupp | Polvenauto

"Tänan tehtud töö eest! Kõik oli tehtud kvaliteetselt, kiirelt ja ilusti. Eraldi tänud operatiivsuse eest. Kindlasti pöördume promoDroomi poole ka tulevikus!"

–Jekaterina,
Hairstylist (Beautycafe)

"Fast, nice and flexible work with you and your company"

–Rauno
Healthylife | Kryptokoulutus

Tehtud tööd

Allpool saab tutvuda erinevate meie poolt teostatud projektidega.

Võtke ühendust ja alustame juba täna!