Mugavad veebilehed, funktsionaalsed e-poed, unikaalne kujundus ja reklaam internetis

“Leiame parima lahenduse, kindlustame kõrge kvaliteedi ja oleme kindel pikaajaline partner, keda võib usaldada.”

Teenused

Teostame nii terviklahendusi, alates kujundustöödest ning veebilehtede arendamisest kuni internetireklaamini välja, kui ka eraldi väiksemaid töid. Tutvuge meie teenustega allpool!

Veebilehe või e-poe arendamine

Arendame veebilehti ja e-poode, tehes need töökindlaks, kasutajasõbralikuks, loogilise ülesehitusega ja loomulikult ka meeldiva kujundusega, millele on mugav ligi pääseda erinevatest seadmetest.

Graafiline disain

Loome kujundust, mis eristab ja püüab tähelepanu, loob usaldust ja meeleolu, ning edastab sõnumit ja rõhutab tähtsat. Kujundame unikaalse logo, visiitkaardi, kleebise, pakendi, voldiku või muu vajaliku elemendi.

Haldus ja abi

Haldusteenus loob turvatunde, kindlustab reklaamikampaania plaanikohase edenemise internetis ja tagab, et veebileht on uuendatud, varundatud ja sisaldab ajakohast sisu.

Reklaam internetis

Reklaam internetis on väga tõhus ja selle tulemused on selgelt mõõdetavad. Jagame Teie kliendid sihtrühmadesse, valime sobivad kanalid ja loome toimiva reklaamsisu.

Mitu põhjust valida just meid

Garantii ja tasuta haldus

Peale lahenduse üleandmist varundame ja uuendame lahendust veel 6 kuud, tagades selle töökindluse ja turvalisuse. Kolme kuu jooksul teostame ka haldust, mis võimaldab parandada ja lisada uut sisu.

 

Terviklik lähenemine

Mugav ja kiire on võtta kõik vajalik ühest kohast hoides kokku aega ning vahendeid. Meie teostame kõik tööd alates logo kujundamisest, veebilehe ja e-poe arendusest kuni internetireklaamini välja!

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Tänu unikaalsele tööprotsessile ja uudsetele tehnoloogiatele saame pakkuda Teile parimat hinna ja kvaliteedi suhet.

Kliendid meist

"Meie ettevõte tegi koostööd firmaga promoDroom mitme projekti raames. Kujundaja Oxanal on haruldane maitse, meisterlikkuse ja kuulamisoskuse kooslus. Kindlasti teeme koostööd ka edaspidi!"

–Konstantin,
Blackstars

"Tegime koostööd veebilehe, videoklipi, sotsiaalvõrgustike ja reklaamigraafika osas. Asjad said kiirelt lahendatud ja veebilehele sai lisatud e-pood. Küsimuste korral saime kiirelt asjalikku nõu. Suured tänud tehtud töö eest!"

–Aleksandra,
Relond Grupp | Polvenauto

"Tänan tehtud töö eest! Kõik oli tehtud kvaliteetselt, kiirelt ja ilusti. Eraldi tänud operatiivsuse eest. Kindlasti pöördume promoDroomi poole ka tulevikus!"

–Jekaterina,
Hairstylist (Beautycafe)

"Fast, nice and flexible work with you and your company"

–Rauno
Healthylife | Kryptokoulutus

Tehtud tööd

Allpool saab tutvuda erinevate meie poolt teostatud projektidega.

Võtke ühendust ja alustame juba täna!